Ой, на Івана, на Купала

На галявині біля бібліотеки   відбулася етнографічна година «Ой, на Івана, на Купала  …», присвячена одному з найпоетичніших народних свят – Купала.


Під час заходу дівчата збирали польові квіти та плели традиційні венки, а хлопці принесли вербову гілку — «Марену», яка є одним із символів купальських обрядів. Учасники свята долучилися до давнього звичаю — пускання винків на воду, що символізує ворожіння та щасливе майбутнє

Бібліотекар розповіла присутнім про історію, традиції та символіку свята Івана Купала, його значення в українській культурі та народних обрядах

Захід пройшов у теплій, святковій атмосфері та подарував учасникам гарний настрій та знайомство з багатством українських традицій.



Коментарі