Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

"Моя родина - мій оберіг"

 
Народилтися ми і живемо на такій чудовій багатій мальовничій землі - в нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші  батьки - тут корінь роду українського! 

Сім`я, родина, рід - 

які слова святі, 

вони потрібні кожному в житті

Якщо зміцніє хоч одна родина!

Міцніша стане наша Україна!

9 липня в бібліотеці-філії було проведено літературну годину до Дня родини. Діти відгадували  загадки, грали в ігри та виготовили  аплікацію: "Родинне дерево".
Коментарі