Гриб мухомор

  Красиві яскраво-червоні гриби мухомори – прикраса будь-якого лісу, особливо восени, коли вони так виділяються на тлі жовтіючого листя. Але з ним треба бути обережними – вони отруйні, і отруїтися мухомором можна дуже легко, причому це отруєння може призвести до фатальних наслідків. Але штовхати їх ногами теж не варто, так як ними харчуються багато лісові тварини.

Разом до перемоги
Не дарма кажуть, що товариш пізнається в біді. Війна показала, хто став для України справжнім другом та помічником. Безліч держав продовжують надавати нам необхідну допомогу та підтримувати.  вже понад рік повномасштабного вторгнення. США, Британія, Євросоюз, Туреччина, та інші країни підтримують Україну. Польща, Литва, Латвія, Естонія від самого початку  підтримують нашу державу, наші збройні сили  та наших громадян.   Директор Центру досліджень Східної Європи у Вільнюсі Лінас Кояла каже, що сприяють зв'язки Литви та України, які існують з середньовіччя. "Завжди були дружні стосунки між українцями та литовцями, чимало литовців пам'ятають, як українці підтримували рух Литви до незалежності на початку 1990-х років. Цей історичний зв'язок досить сильно відчувають", - каже він. Литовці підтримують Україну і через загрозу для власної країни. "Існує чітке розуміння, що Україна бореться і за нас, бо Росія проявляє агресію і щодо балтійських країн. Успіх України означає успіх балтійських держав, українська боротьба - це наша боротьба", - пояснює Лінас Кояла
До вашої уваги книга коміксів литовських авторів про боротьбу українського народу проти російських окупантів "Разом до перемоги". Книга складається з дев'яти розділів- епізодів, зокрема про бомбардування Києва, про конотопських відьом, про героїчний Азовсталь, про легендарний острів Зміїний, про величну армію-мародерів.
Коментарі