Гриб мухомор

  Красиві яскраво-червоні гриби мухомори – прикраса будь-якого лісу, особливо восени, коли вони так виділяються на тлі жовтіючого листя. Але з ним треба бути обережними – вони отруйні, і отруїтися мухомором можна дуже легко, причому це отруєння може призвести до фатальних наслідків. Але штовхати їх ногами теж не варто, так як ними харчуються багато лісові тварини.

Від екології довкілля-до екології душі22 квітня відзначається Всесвітній день Землі – загальнолюдське, символічне свято любові та турботи за наш спільний дім. З цієї нагоди бібліотека  провела день інформації "Від екології довкілля-до екології душі"  спрямований на те, щоб діти мали уявлення про стан навколишнього середовища, з дитинства вчилися звертати увагу на екологічні проблеми, не були байдужими до природи, розуміли й берегли її, були відповідальними за свої вчинки, допомагали дорослим очистити від сміття прилеглу територію свого будинку та висадити хоча б одно деревце.

 Дітлахи переглянули книжкову виставку "Планета Земля" відгадували загадки і кросворди про навколишнє середовище, про воду, повітря, флору і фауну землі,  послухали казку "День народження Землі" та виготовили аплікацію "Моя планета Земля".


Коментарі