Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

ВалентинкаДень святого Валентина у всьому світі щороку відзначають 14 лютого. Цей день є неофіційним святом усіх закоханих, хоча його достеменна історія досі не відома. За традицією, люди 14 лютого дарують своїм половинкам подарунки та валентинки, проводять разом час і навіть освідчуються. 

Дітям теж полюбилося це свято, вони з радістю власними руками створюють валентинки для батьків та друзів. В рамках заняття гуртка "Чарівна майстерня" учасники  дізналися про історію свята та виготовили валентинку.Коментарі