Видатний містик - Стівен Кінг

Стівен Кінг — один з найпопулярніших американських письменників сучасності, родом з Портленда, штат Мен. Пише у таких жанрах, як: жахи, містика, фантастика, фентезі, драма. За свої літературні роботи отримав прізвисько — «Король жахів».Народився майбутній письменник 21 вересня 1947 року.

Я люблю своє місто

 

  У другу суботу вересня- Вінниця святкує свій День народження, цього року їй 659 років. В цей важкий час для всієї України та українського народу, як і інші міста Вінниця живе: допомагає ЗСУ, пораненим Воїнам, тимчасово переміщеним громадянам і твердо вірить, що наступного року ми будемо святкувати ювілей уже у своїй, мирній державі.

  Вінниця це велике і водночас компактне місто, з дуже позитивними людьми і розміреним темпом: тут нема шаленого ритму міста - мільйонника. Місто, де живуть і працюють люди різних професій.  Серед них багато тих, хто творить прекрасне: художники, поети, артисти та письменники. Одні письменники тут живуть, а інші приїздять на зустріч  з читачами. Сьогодні я рада вас познайомити з сучасною українською письменницею – Наталкою Доляк. ЇЇ твори цікаві та захоплюючі, ви обов’язково відкриєте щось для себе.


Коментарі