Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Проект "Емоційний SOS" Продовжуємо  проект "Емоційний SOS", 23 червня у нас відбулася друга зустріч. 
Емоційна сфера дитини є найважливішим ланцюжком її зв’язку  з навколишнім світом, фундаментом ставлення до себе й до інших. Саме емоції й почуття дають дитині змогу осмислити й розрізнити добро і зло, красиве й потворне, оволодіти здатністю регулювати власну поведінку, уміти контролювати свій страх. 
Учасники проекту навчалися умінню контролювати свій страх. Адже страх – це реакція організму у відповідь на дуже сильну дію (подразник) ззовні. Загалом страх – це нормальна реакція здорової людини, захисний механізм нашого організму. Виникнення страху означає, що людина включилася в певну діяльність, спрямовану на протидію небезпечним для неї впливам.
А ще, наші учасники,  намалювали малюнок "Україна після перемоги". На малюнках є наші Воїни ЗСУ, які перемагають ворога, мама в гарному платті, фея, яка зупинила війну, рідний дім. Є наша Україна!

Коментарі