9 СЕРПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГОЛЮБІВ!

Традиція відзначати День книголюба зародилася в США, однак у наш час цифрових технологій перекинулася й на інші країни та континенти. Про особливості цього дня. День книголюба - це щось на кшталт Гелловіну для бібліофілів. Традиція щорічного відзначення цього дня зародилася в Сполучених Штатах і так само стала поширюватися світом, як і чудернацькі й почасти моторошні практики святкування Гелловіну. Кому саме спало на думку започаткувати таку 24-годинну данину пошани до цього найдавнішого носія друкованого слова, невідомо.

Проект "Емоційний SOS" Продовжуємо  проект "Емоційний SOS", 23 червня у нас відбулася друга зустріч. 
Емоційна сфера дитини є найважливішим ланцюжком її зв’язку  з навколишнім світом, фундаментом ставлення до себе й до інших. Саме емоції й почуття дають дитині змогу осмислити й розрізнити добро і зло, красиве й потворне, оволодіти здатністю регулювати власну поведінку, уміти контролювати свій страх. 
Учасники проекту навчалися умінню контролювати свій страх. Адже страх – це реакція організму у відповідь на дуже сильну дію (подразник) ззовні. Загалом страх – це нормальна реакція здорової людини, захисний механізм нашого організму. Виникнення страху означає, що людина включилася в певну діяльність, спрямовану на протидію небезпечним для неї впливам.
А ще, наші учасники,  намалювали малюнок "Україна після перемоги". На малюнках є наші Воїни ЗСУ, які перемагають ворога, мама в гарному платті, фея, яка зупинила війну, рідний дім. Є наша Україна!

Коментарі