Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Проект "Емоційний SOS"

 


На базі нашої бібліотеки-філії розпочато реалізацію плану по проекту програми «Емоційний SOS» для підтримки здорового способу життя та благополуччя шляхом навчання оптимізму наших дітей. Вона сприяє підтримці, зміцненню, емоційній стабілізації та зростанню надії у дітей, які внаслідок війни переживають важкі зміни.

 

Усі ми перебуваємо в абсолютно нових несприятливих умовах життя. Ми відчуваємо страх та паніку, особливо діти, дехто почувається розгубленим і ці реакції є природними. Тобто – це нормальна реакція нормальних людей на ненормальну ситуацію (стресова ситуація).У таких умовах надзвичайно важливо підтримувати одне одного, вміти заспокоїти людей, які знаходяться поруч, насамперед дітей.


Аптечки можуть бути не тільки медичними, а  і  емоційними. Ось таку власну емоційну аптечку кожен учасник створив для себе власними руками та за власним уподобанням.

Запрошуємо бажаючих долучитися до реалізації програми.Коментарі