Проект "Емоційний SOS"

  Продовжуємо  проект "Емоційний SOS", 23 червня у нас відбулася друга зустріч.  Емоційна сфера дитини є найважливішим ланцюжком її зв’язку  з навколишнім світом, фундаментом ставлення до себе й до інших. Саме емоції й почуття дають дитині змогу осмислити й розрізнити добро і зло, красиве й потворне, оволодіти здатністю регулювати власну поведінку, уміти контролювати свій страх. 

Проект "Емоційний SOS"

 


На базі нашої бібліотеки-філії розпочато реалізацію плану по проекту програми «Емоційний SOS» для підтримки здорового способу життя та благополуччя шляхом навчання оптимізму наших дітей. Вона сприяє підтримці, зміцненню, емоційній стабілізації та зростанню надії у дітей, які внаслідок війни переживають важкі зміни.

 

Усі ми перебуваємо в абсолютно нових несприятливих умовах життя. Ми відчуваємо страх та паніку, особливо діти, дехто почувається розгубленим і ці реакції є природними. Тобто – це нормальна реакція нормальних людей на ненормальну ситуацію (стресова ситуація).У таких умовах надзвичайно важливо підтримувати одне одного, вміти заспокоїти людей, які знаходяться поруч, насамперед дітей.


Аптечки можуть бути не тільки медичними, а  і  емоційними. Ось таку власну емоційну аптечку кожен учасник створив для себе власними руками та за власним уподобанням.

Запрошуємо бажаючих долучитися до реалізації програми.Коментарі