Проект "Емоційний SOS"

  Продовжуємо  проект "Емоційний SOS", 23 червня у нас відбулася друга зустріч.  Емоційна сфера дитини є найважливішим ланцюжком її зв’язку  з навколишнім світом, фундаментом ставлення до себе й до інших. Саме емоції й почуття дають дитині змогу осмислити й розрізнити добро і зло, красиве й потворне, оволодіти здатністю регулювати власну поведінку, уміти контролювати свій страх. 

Територія щасливого дитинства

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей  ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 Нехай всі діти нашої планети будуть щасливі поруч із батьками, не знають війни, болю і страждань.

Для юних користувачів у бібліотеці-філії було оранізовано день веселих витівок «Територія щасливого дитинства» . На дітей чекали конкурси, загадки, рухливі ігри, майстер-клас по виготовленню імбирного печива та презентація виставки літератури "Веселкове книжкове літо". Адже літо-це пора канікул, активного відпочинку і...книги.Коментарі