Видатний містик - Стівен Кінг

Стівен Кінг — один з найпопулярніших американських письменників сучасності, родом з Портленда, штат Мен. Пише у таких жанрах, як: жахи, містика, фантастика, фентезі, драма. За свої літературні роботи отримав прізвисько — «Король жахів».Народився майбутній письменник 21 вересня 1947 року.

Бджола-символ невтомної праціЗ 20 травня 2017 року Генеральною Асамблеєю ООН було запроваджено Всесвітній день бджіл. Ініціатором заснування свята була Словенія, яка і запропонувала, щоб цей день відзначався в травні, коли медоносні бджоли в Північній півкулі є найбільш активними, а потреба в запиленні є найвищою.

Раніше до бджіл відносилися шанобливо. Для багатьох народів світу у їх міфах, а то й віруваннях, бджола є Богинею. Для нас українців, бджола є символом працьовитості, весни, чистоти душі. У давніх українців бджола була символом кохання, можливо тому ми й говоримо, що молодята проводять “медовий місяць”. За українськими легендами бджола є одним із елементів Світового дерева. До бджіл ставляться, як до творців Всесвіту. На сьогодні людство почало забувати важливість присутності бджіл у їх житті. Своїми необдуманими вчинками воно знищує велику кількість корисних для світу комах.

 Український народ дуже схожий на працьовитих бджіл. Вони собі мирно літають над своїми квіточками, весело дзижчать і збирають нектар. Але не дай вам Боже полізти у вулик і спробувати забрати у них їхній мед! 

На занятті гуртка  "Чарівна майстерня" юні  користувачі виготовили аплікацію з кольорового паперу.

Коментарі