Проект "Емоційний SOS"

  Продовжуємо  проект "Емоційний SOS", 23 червня у нас відбулася друга зустріч.  Емоційна сфера дитини є найважливішим ланцюжком її зв’язку  з навколишнім світом, фундаментом ставлення до себе й до інших. Саме емоції й почуття дають дитині змогу осмислити й розрізнити добро і зло, красиве й потворне, оволодіти здатністю регулювати власну поведінку, уміти контролювати свій страх. 

Буктрейлер "Мазепа" Джордж Гордон Байрон

 Мазепа - найвідоміший правитель України, оспіваий видатними європейськими митцями, зокрема: Джорджом Байроном Вольтером, Еженом Делакруа, Францом Лістом, Віктором Гюгю.


Зацікавлення на заході Європи Україною стало дуже помітним наприкінці XVII — на початку XVIII сторіччя. Про це свідчать численні опубліковані тоді історичні книжки і мандрівна література, а також журнальні статті. Зокрема, в Королівстві Англія першою публікацією, в якій широко згадувалась Україна, була надрукована у 1603 році «Загальна історія Турків. До 1638 року ця книжка перевидавалася п'ять разів й згідно з твердженнями біографів Лорда Байрона, цю книга мала надзвичайний вплив на молодого Байрона й спричинила до його захоплення Османською імперією. Скоріше за все саме з книжки Ноллза Байрон вперше дізнався про існування України.

Коментарі