Патріотичне серце. Аплікація.

  22 січня - День Соборності України, свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української народної республіки (УНР) та Західноукраїнської народної республіки (ЗУНР), яке відбулося 1919 року на Софійській площі в Києві. Знагоди свята на занятті гуртка "Чарівна майстерня"учасниками було виготовлено аплікацію "Патріотичне серце"

Сяйво різдвяних свят.Літературна година у бібліотеці «Сяйво різдвяних свят» пройшла цікаво та весело. Діти познайомилися з книгою «Новорічні забави». Тепер вони знають, що в  різних країнах і Різдво святкують по різному. 


Українським дітям подарунки приносить Святий Миколай. Санта-Клаус дуже популярний в США. Діти зазвичай залишають склянку молока і печиво для Санта в переддень Різдва. 
Йоулупуккі – це різдвяний дід, який дарує подарунки фінським дітям. 


У багатьох європейських країнах основний персонаж різдвяних легенд і дарувальник подарунків - Батько Різдво. У деяких частинах Італії, доставляє подарунки старенька Бефана - відьма, що стала важливою частиною святочних свят. 


Книга містить не тільки цікаві історії, а й різні цікаві завдання. Діти відгадували кросворди, лабіринти, загадки, шифровки та розмалювали  різдвяну листівку.


Коментарі