Патріотичне серце. Аплікація.

  22 січня - День Соборності України, свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української народної республіки (УНР) та Західноукраїнської народної республіки (ЗУНР), яке відбулося 1919 року на Софійській площі в Києві. Знагоди свята на занятті гуртка "Чарівна майстерня"учасниками було виготовлено аплікацію "Патріотичне серце"

Барви рідного міста


11 вересня Вінниця святкувала свій День народження.  У 2021 році місту виповнилося 658 років. Святкування Дня народження міста розпочалося 10 вересня  на площі Незалежності, але масові заходи пройшли по всьому місту. Гості та міські жителі із задоволенням  долучитися до них на Європейській площі, на Майдані Небесної сотні, в центрі міста по вулиці Соборній, на площі Стуса і в Центральному міському парку.

 

До Дня міста Вінниця у бібліотеці - філії було проведено годину інформації: "Я люблю своє місто" . Вінниця - чудове місто у Центральній Україні, яке славиться не тільки багатою історією, але й безліччю відзнаками, якими її неодноразово нагороджували. Декілька разів Вінницю визнавали найкомфортнішим містом в Україні, багато хто називає Вінницю - містом фонтанів, і є ще чимало досягнень, адже нашому місту безперечно є чим пишатися! Коментарі