Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Подорож у книжкове царство

Що означає слово «бібліотека»? Хто може нею користуватися? На який термін видаються література? Як треба поводитись з книжками? Ці запитання, неодмінно, виникають у кожного маленького читача, який тільки-но переступив поріг бібліотеки. 

Юні читачі нашої бібліотеки  отримали відповідь на всі свої запитання. Підібрали книги, які їх цікавлять, переглянули нові надходження літератури.


Коментарі