Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

З любов'ю до слова.24 червня в бібліотеці-філії №22 відбулася зустріч учнів пришкільного табору "Казкова країна" з поетесою Галиною Рибачук - Прач.

Галина Рибачук-Прач - українська поетеса та прозаїк. Автор поетичних збірок та пригодницьких оповідань для дітей: "Маленкий мандрівник", "Святкові пригоди маленького мандрівника", "Пригоди в курнику", "Капітан Одеса", "Грибні історії".

Всі присутні з задоволенням слухали цікаві історії про Малеького мандрівника, про казкову країну Білонію:


Разом з автором читали вірші та відгадували загадки:
Дякуємо Галині Іванівні за зустріч, яка пройшла у дружній, щирій та теплій атмосфері. З нетерпіннм чекаємо на нові цікаві історії. Дякуємо за подарунчок для бібліотеки. Бажаємо нових творчих успіхів.

Коментарі