Любов Забашта-поетичні рядки дітям.

Сьогодні у бібліотеці-філії  було проведено літературну годину «Любов Забашта-поетичні рядки дітям» (до 105-річчя від дня народження). Багато своїх творів Любов Забашта написала для дітей. Найбільшим талантом Любові Забашти можна назвати зовсім не прозовий, і навіть не поетичний, а таке начебто просте (і водночас рідкісне) уміння бачити красу навколишнього світу та любити цей світ, а також усе живе в ньому. Тому її вірші, щедро сповнені цього почуття, продовжують зігрівати серця українців.

Історія бібліотеки


Бібліотеку села Щітки засновано в 1964 році. Спочатку вона розташовувалась в кімнатах, які нині займає фельдшерсько-акушерський пункт. Та у зв’язку з тим, що книжкові фонди збільшувалися, бібліотеку перенесли у інші, більші за площею кімнати в цій же будівлі. Першим бібліотекарем була Г. І. Откаленко. 

З 1984 по 2011 рік бібліотеку очолювала Л. Д. Лавренюк. Її змінили Л. В. Горобець та Л. П. Касимкіна. 


В 2007 році в приміщенні бібліотеки зроблено ремонт. В 2012 році встановлено комп’ютер та проведено інтернет. В зв'язку із приєднанням с. Щітки до Вінницької міської ОТГ, з 1 січня 2021 року бібліотека увійшла до складу Закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система", як бібліотека-філія № 22.

Коментарі