Гриб мухомор

  Красиві яскраво-червоні гриби мухомори – прикраса будь-якого лісу, особливо восени, коли вони так виділяються на тлі жовтіючого листя. Але з ним треба бути обережними – вони отруйні, і отруїтися мухомором можна дуже легко, причому це отруєння може призвести до фатальних наслідків. Але штовхати їх ногами теж не варто, так як ними харчуються багато лісові тварини.

Писанка-символ весни та сонця «Писанка – це одна із найстарших форм українського народного мистецтва. Писанка – це символ вічного життя. Писанка – це щось таке чарівне, радісне, весняне… Це щось таке, що хочеться мати, що веселить око, що повне змісту – символів…
Сьогодні у нашій філії відбувся майстер-клас по написанню писанки. Світло свічки, приємний запах воску та магічний  малюнок, який оживає на білому яйці. Все це є народженням писанки та найзаповітнішої мрії, яка у кожного своя. Всі ми сьогодні навчалися магії, яка існує уже  багато сторіч. Діти опановували писанкарство, старанно виводили лінії та вибирали кольори. Допомагали нам написати писанку альбом "Подільська писанка" Марини Верхової, та книга "Як написати писанку" Андрія Бондарука.

  

Коментарі