Любов Забашта-поетичні рядки дітям.

Сьогодні у бібліотеці-філії  було проведено літературну годину «Любов Забашта-поетичні рядки дітям» (до 105-річчя від дня народження). Багато своїх творів Любов Забашта написала для дітей. Найбільшим талантом Любові Забашти можна назвати зовсім не прозовий, і навіть не поетичний, а таке начебто просте (і водночас рідкісне) уміння бачити красу навколишнього світу та любити цей світ, а також усе живе в ньому. Тому її вірші, щедро сповнені цього почуття, продовжують зігрівати серця українців.

Подорож казками Шарля Перро

 


Розповідаючи казки своїм дітям, він дуже хотів, щоб діти вловили головне: добро неодмінно має перемогти, і якщо ти врятуєш когось в біді, то і тобі обов'язково допоможуть. Діти запитували його, чи не сам він придумав ці казки. І він пояснював, що казки ці придумані давним-давно, іншим батьком або іншою матір'ю для своїх дітей. Може бути, в цей час і почав прокидатися в Шарля Перро казкар.

В бібліотеці було проведено літературну гру-подорож "Казками Шарля Перро". Діти згадували казки, які написав автор, відповідали на запитання вікторини та переглянули книжкову виставку.

Коментарі