Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Листівка для татка

 

Сімейні свята завжди були особливими. В умовах війни українці ще більше почали цінувати дні, які можна провести в колі родини. Війна принесла біль у кожну сім'ю. Багато батьків захищають свою землю від агресора., тому цьогорічний День батька - особливий.

З'явилося свято в США й поширилося в усьому світі. Ідея вшановувати батьків з'явилася в Америці 1909-го. Місис Додд з міста Спокан виступила з ініціативою створення дня в році, коли б діти могли висловити подяку й шанування своїм дбайливим батькам. Таким чином вона увічнила пам'ять свого батька, який виховав шістьох дітей без матері. Кожному батькові буде приємно почути привітання цього дня. Україна святкує День батька третьої  неділі червня. Батькам буде приємно отримати ваші вітання.  На занятті гуртка "Чарівнна майстерня" маленькі користувачі філії виготовили святкову листівку для своїх батьків.

Коментарі