НАВІКИ СЛАВА УКРАЇНІ -ГЕРОЯМ СЛАВА НА ВІКИ!

Історія свята почалась ще 1941 року. Тоді на II Великому зборі Організації українських націоналістів було прийняте рішення про святкування Дня Героїв. Дата 23 травня була обрана не просто так – цього дня 1938-го в Роттердамі було вбито одного з ідеологів українського націоналізму – полковника Євгена Коновальця. Спочатку свято відзначалось підпільно. Але зі здобуттям Україною незалежності почало набувати розголосу. Присвячений День Героїв найкращим синам своєї Батьківщини, всім тим, хто віддав життя в боротьбі за рідну землю та її свободу. Цього дня тисячі українців виходять на вулиці міст та беруть участь в урочистостях з нагоди пам’яті загиблих героїв: козаків, повстанців, січових стрільців та тих, хто сьогодні захищає рідну Україну на передовій.

Янгол для солдата.


 Ось такого Янгола з кольорового паперу можна виготовити власноруч та передати українському солдату, який боронить нашу землю від російських вбивць.

             1.Беремо листок блакитного паперу.
2.Ділимо кольоровий листок паперу на лві частини та складаємо пружинкою.      3. Частину пружинки згинаємо і приклеюємо до основної частини. Це у нас крила.
4. Склеюємо дві частини разом.  В середину вклеюємо вузьу смужку, а зверху кружечок.

5. Вирізаємо сердечко.

    6. Пишемо побажання та приклеюємо до ангела.
                       Разом з дітками ВПО виготовили таких ангелочків.

Коментарі