НАВІКИ СЛАВА УКРАЇНІ -ГЕРОЯМ СЛАВА НА ВІКИ!

Історія свята почалась ще 1941 року. Тоді на II Великому зборі Організації українських націоналістів було прийняте рішення про святкування Дня Героїв. Дата 23 травня була обрана не просто так – цього дня 1938-го в Роттердамі було вбито одного з ідеологів українського націоналізму – полковника Євгена Коновальця. Спочатку свято відзначалось підпільно. Але зі здобуттям Україною незалежності почало набувати розголосу. Присвячений День Героїв найкращим синам своєї Батьківщини, всім тим, хто віддав життя в боротьбі за рідну землю та її свободу. Цього дня тисячі українців виходять на вулиці міст та беруть участь в урочистостях з нагоди пам’яті загиблих героїв: козаків, повстанців, січових стрільців та тих, хто сьогодні захищає рідну Україну на передовій.

Чарльз Діккенс "Я вірю і маю намір вселити людям віру в те, що на світі існує прекрасне" 210 років тому народився  Чарльз Діккенс (7 лютого 1812–9 червня 1870) - популярний англійський прозаїк вікторіанської епохи, і донині він залишається гігантом британської літератури. 
  Діккенс написав численні книги, які зараз вважаються класикою, зокрема "Девід Копперфілд", "Олівер Твіст", "Казка про два міста" та "Великі сподівання". Більшість його робіт були натхнені труднощами, з якими він стикався в дитинстві, а також соціальними та економічними проблемами у вікторіанській Британії.
 Входить в трійку екранізованих письменників у світі. За мотивами його творів було знято близько 180 фільмів, серіалів і мультфільмів.

Коментарі