Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Кольорова риба з паперу.Риби населяють світовий океан уже приблизно 500 мільйонів років. Риби живуть майже в усіх водоймах нашої планети – від безкрайніх океанів і до невеликих струмочків. Їх видів налічується близько 30 тисяч, і вчені постійно відкривають нові, невідомі людям раніше.

На занятті  гуртка " Чарівна майстерня" учасники виготовили паперові риби. 

Про жителів морів, океанів та річок усі бажаючі можуть прочитати у книзі, яка є у нашій бібліотеці і називається "Живий світ"

Коментарі