НАВІКИ СЛАВА УКРАЇНІ -ГЕРОЯМ СЛАВА НА ВІКИ!

Історія свята почалась ще 1941 року. Тоді на II Великому зборі Організації українських націоналістів було прийняте рішення про святкування Дня Героїв. Дата 23 травня була обрана не просто так – цього дня 1938-го в Роттердамі було вбито одного з ідеологів українського націоналізму – полковника Євгена Коновальця. Спочатку свято відзначалось підпільно. Але зі здобуттям Україною незалежності почало набувати розголосу. Присвячений День Героїв найкращим синам своєї Батьківщини, всім тим, хто віддав життя в боротьбі за рідну землю та її свободу. Цього дня тисячі українців виходять на вулиці міст та беруть участь в урочистостях з нагоди пам’яті загиблих героїв: козаків, повстанців, січових стрільців та тих, хто сьогодні захищає рідну Україну на передовій.

Алан Мілн і його герої


Алан Александер Мілн (18 січня 1882 — 31 січня 1956) — англійський письменник, автор чисельних п’єс, детективних романів, комічних оповідань і дитячих віршів, найбільш відомий завдяки книзі про Віні Пуха, яку сам не надто любив.

Народився Алан Мілн у сім’ї директора приватної школи, де також викладав Герберт Уелс, який у своїх спогадах згадував маленького хлопчика, що брав активну участь у виданні шкільного журналу — цим хлопчиком був Мілн, який з самого дитинства був впевнений, що стане письменником і прямо говорив про це батькові, коли той обговорював з ним майбутнє

Віні Пух з’явився завдяки сину Мілна Крістоферу Робіну, який у 4 роки переназвав свого плюшевого ведмедика на честь живої ведмедиці, яку побачив у зоопарку, а взагалі Віні Пух з’явився у Крістофера Робіна 21 серпня 1921 року як подарунок на перший день народження.


До своїх дитячих книжок Мілн ставився негативно, адже через них йому був закриті двері у дорослу літературу. У передмові до одного із своїх романів письменник написав, що діти виявилися для нього справжнім нещастям, а Віні Пуха письменник ніколи не виділяв із своїх творів і ставився до нього несерйозно. Справжній Крістофер Робін, як і батько, теж намагався позбутися слави, яка з’явилася у нього після виходу книги, адже усе життя його спримали, як того маленького хлопчика з Пухової галявини


Іграшки, якими грався Крістофер. Зберігаються у головній філії Ньюйорської публічної бібліотеки.
Видавництво Івана Малковича ''А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА'', 2003 рік. 122 ст.

Коментарі