Поезія єднає серця

  Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще в 23 столітті до нашої ери. Вони були створені принцесою Ен-Хеду-ана і знахідка підтверджена артефактами. Принцеса є найбільш раннім автором, відомим по імені, а також першої поетесою. Вона була дочкою засновника Аккадского царства - царя Саргона, і відома своїми шумерськими гімнами.  Відомо, що перші словники рим з’явилися ще в середньовіччі. Цікаво що, наприклад, весь Коран побудований на римах. А перший, хто порівняв щоки юної дівчини з трояндою, був поетом, як одного разу висловився Сальвадор Далі. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Презентація книжкової виставки "Зимуючі птахи України"


Багато птахів не залишають місце проживання і проводять зиму на насидженому місці.  Цих птахів ми часто бачимо в міських парках, скверах, в лісах недалеко від заміських будинків. У зимовий час зимуючі птахи ближче підбираються до житла людини в пошуках їжі. В Україні, в залежності від ареалу пташка може бути осілою чи перелітною. На виставці була представлена книга  Ігоря Землянських "Наші птахи"

  На сторінках цієї цієї книжки ви  познайомитеся з дивними земними істотами - птахами, які вибрали своїм місцем мешкання наш край. 
  Птиці прикрашають землю, наше життя. Вони також приносять користь людям - знищують гризунів і шкідливих комах.
  Спостерігаючи за життям пернатих друзів, ми розуміємо, що живемо поряд з фантастичним світом, в якому править природа.
Чудова книга з дивними реалістичними ілюстраціями, може бути корисна і цікава всім, хто любить природу.
Коментарі