Патріотичне серце. Аплікація.

  22 січня - День Соборності України, свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української народної республіки (УНР) та Західноукраїнської народної республіки (ЗУНР), яке відбулося 1919 року на Софійській площі в Києві. Знагоди свята на занятті гуртка "Чарівна майстерня"учасниками було виготовлено аплікацію "Патріотичне серце"

І я знов живий, всіх оглядую... Творчість Степана Руданського  в історії української літератури посідає важливе місце. Увійшовши в літературу в середині п'ятдесятих років, у тяжку добу духовного безгоміння, яке настало після розгрому Кирило-Мефодійовського товариства, арешту та заслання Шевченка, Руданський прокладав у ній нові стежки. Його поезія була оригінальним явищемв українській літературішевченківського періоду. Про це вперше, ще у 1875 році сказав Михайло Драгоманов на сторінках газети "Київський телеграф": Руданський був
 одним із вельми не багатьох малоросійських поетів недавнього  часу зі справжнім талантом та зі спробами торкнутися нових тем, а не тільки тих, які заїздили попередники й наслідувачі Шевченка".

До такої оцінки творчості Руданського прийшов і І. Франко: "В Степані Руданськомубачимо великий поетичний талант, обік Шевченка, найвизначніший в українській письменстві XIX віку"

Коментарі