«Не згасне в серці пам’яті свіча!»

   Щороку, у четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять про  мільйони загиблих українців під час Голодомору. Загиблих, під час геноциду,  вшановують хвилиною мовчання та запаленням свічок на центральних площах міста, біля пам’ятників жертв Голодомору, на вікнах у власних домівках...

Веселі равлики. Аплікація з насіння.Вироби із зерен, крупи і різного насіння своїми руками – відмінний спосіб зайняти дітей з користю, адже робота з таким натуральним матеріалом чудово тренує дрібну моторику рук, що сприяє поліпшенню загального і мовного розвитку.  Також такі заняття допомагають виховувати у дітей терпіння, старанність і посидючість.


Вироби з крупи своїми руками можуть зробити не тільки школярі, адже таке спільне творчість підійде навіть для маленьких дітей. Правда, з малюками потрібно перебувати невідлучно, щоб вони ніяк собі не нашкодили. В якості матеріалу вам можуть знадобитися:всілякі види круп і зерен ? гречка, рис, просо, манка;бобові – горох, чечевиця і різнобарвна квасоля; будь-які насіння і насіння – кавунові, гарбуз, дині і соняшнику.


Чим більше ви задіюєте різних круп, насіння і насіння, тим краще, адже всі вони не тільки різняться за своїми розмірами і формою, але ще й за кольором і фактурі. Тобто, у вас буде величезний простір для фантазії і творчості. А якщо для вашої вироби з зерен потрібні якісь особливі кольору, то ви завжди можете пофарбувати свої матеріали, використовуючи акварельні фарби або гуаш.

Коментарі